Blog > Komentarze do wpisu

Naklejki za prawa autorskie?

Niepokojące jest nie tylko to, jak biuro promocji miasta marnuje pieniądze produkując antypromocyjną tandetę w postaci strasznych spotów, okolicznościowych murali i ton bezsensownych gadżetów, ale też to, w jaki sposób wykorzystuje w drodze konkursów młodych artystów, czerpiąc z ich prac bez stosownego wynagrodzenia i nie informując ich w sposób czytelny o swoich poczynaniach. Przynajmniej taki obraz wyłania się z listu, jaki otrzymałam od uczestniczki jednego z konkursów Natalii Stachury. Dwuznaczna jest też w tym rola Good Looking Studio. Zresztą przeczytajcie i oceńcie sami - (przydługi nieco) list Natalii i odpowiedź Good Looking Studio...
Może jestem przewrażliwiona, ale może to jest jednak Sprawa dla STGU;)

wtorek, 06 grudnia 2011, kovalesku

Polecane wpisy

  • Pięknej Warszawy nam życzę

  • Miasto wielkiego formatu?

    Fot. Bartek Bobkowski/Agencja Gazeta Kawałek po kawałku sprzedajemy nasze miasto. Można już zasłonić banerem dworzec, most, postawić dmuchaną reklamę przy stacj

  • Róbmy swoje

    Spotkałam się z niezwykle dynamicznym młodym człowiekiem z firmy Platige Image. Trochę, żeby poznać kulisy powstawania filmów promocyjnych i ponarzekać na urzęd

Komentarze
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2011/12/06 13:43:08
i właśnie przez takich IDIOTÓW którzy oddają swoją pracę za darmo, bądź za jakieś śmieciowe gifty świat w polsce wygląda jak wygląda.
kur, wyjaśnienie "niech projekt poleci do ludzi, po co ma leżeć w szufladzie"... czy ktoś myśli tak samo z paliwem na stacji ? "na cholerę mamy trzymać wachę u siebie, posiedzi u jakiegoś heńka w baku, za free.
banda kretynów... i co napiszesz sobie w CV że zrobiłaś za darmo projekt dla UM ? ochochocho, kasa i prestiż.
-
2011/12/08 16:21:33
po co od razu od idiotów wyzywasz? Opisane zachowanie facetów z tego studia jest kompletnie nie fair, twój komentarz podobnie. Skąd taka złość? Taki chamski sposób bycia właśnie sprawia, że ludzie się robią wobec siebie nieufni, bo nikt chyba nie powinien z góry zakładać, że ma zostać oszukany.
-
Gość: Attention_Troll_!, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/12/08 17:07:42
widać troll firmowy, zatrudniony przez 'magiczną instytucję", aby się panoszyć i siać zwątpienie w złodziejski tryb życia tego leszcza barowego "Bartka". Pozdrawiam, może następnym razem Ci się uda.
-
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2011/12/11 00:28:36
nie troll. po prostu osoba której przez oddawanie pracy za darmo przez idiotów żyje się gorzej.

złość bo mówi się w kółko o tym samym, nie pracujcie za darmo, nie dajcie się robić w dupę, a powraca i powraca. bo kolejny młody zdolny chce się przebić.

ps: również jestem młody, pracuję jako fotoreporter, szmatą nie jestem, szmatom ręki nie podam.
-
tturkus
2013/09/19 11:28:15
Bo autor sam powinien wiedzieć, że zgłaszając się do konkursu zrzeka się praw autorskich. Jak nie wie to ma pecha.
-
Gość: Stolica Lokalnie, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/07/30 16:12:25
Ogłoszenia drobne Warszawa

Gazeta.pl Warszawa

Gazeta.pl Warszawa

Gazeta.pl Warszawa